ŽE VEČ KOT 45 LET
 

NA KRATKO O NAS

V družini URDIH se s prevozništvom ukvarjamo že več kot 45 let. 

Prevoze blaga organiziramo po vseh državah EU in državah bivše Jugoslavije,

vendar glavnino prevozov opravimo med Slovenijo, Italijo, Francijo, Avstrijo in Nemčijo.

67 TOVORNJAKOV

Klasični vlačilci s ponjavo

Povišani vlačilci 3m višine

Vlačilci z dvižno streho

Vlačilci za prevoz kolutov

Walking floor vlačilci

Prekucniki

Vlačilci za prevoz plošč pločevine do 3,5 m širine

Vlačilci za prevoz hlodovine

Prevoz nenevarnih odpadkov (SLO, ITA, DE, AT)

SERVISNA SLUŽBA NA CESTI

85 ZAPOSLENIH

24h na dan

vse dni v letu

za nemoteno delo

vulkanizerske storitve

Za vas se trudi odličen kader.

 

NEKAJ NAŠIH TOVORNJAKOV

Naš vozni park vsako leto obnavljamo in širimo.

 

ZAPOSLIMO VOZNIKE

VOZNIK TOVORNEGA VOZILA C+E KATEGORIJE V MEDNARODNEM PROMETU (VEČINOMA ZAHODNA EVROPA) NAKLAD, RAZKLAD, VOŽNJA.

Upravna enota delovnega mesta oziroma dela Nova Gorica

Nacionalna poklicna kvalifikacija Voznik/voznica v cestnem prometu

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: polni delovni čas

Delovne izkušnje: 2 leti (zaželjeno)

Vozniški izpit: B, C, E

Prijavite se na: info@urdih.si

Poskusno delo: 2 meseca

KONTAKTI

OSNOVNE INFORMACIJE:

URDIH TRANSPORT d.o.o.

MMP 2a, Vrtojba
5290 Šempeter pri Gorici
ID za DDV: SI77356420
MŠ: 3362922000

 

T: +386 5 330 68 13

    +386 5 330 68 15

FAX: +386 5 330 68 10

info@urdih.si

TimoCom: 195133

Teleroute: WFIQ667891

IBAN SI56 0444 4000 1483 334 

(NOVA KBM d.d.) 

IBAN SI56 2900 0005 1176 960

(UNICREDIT BANKA SLOVENIJA d.d.)

IBAN SI56 6400 0990 1031 832 (PRIMORSKA HRANILNICA d.d.)

PREVOZ STANDARDNIH POŠILJK:

Nina Čebron Vrtovec
prometnica

T: +386 5 330 68 14
M: +386 31 711 404

nina@urdih.si

TimoCom: 195133

Teleroute: WFIQ667891

Kaja Brankovič

prometnica

T: +386 5 330 68 12
M: +386 40 484 292

kaja@urdih.si

TimoCom: 195133

Darjan Brankovič

prometnik

T: +386 5 330 68 02
M: +386 51 330 747

darjan@urdih.si

TimoCom: 195133

Teleroute: WFIQ667891

WALKING FLOOR – POMIČNO DNO:

Urška Merljak

prometnica

urska@urdih.si

T:  +38 5 330 68 03

M: +386 41 637 102

TimoCom: 195133

PREVOZ HLODOVINE:

Matej Godnič
prometnik

T: +386 5 330 68 07
M: +386 51 655 554
matej@urdih.si

TimoCom: 195133

PREVOZ ODPADNIH MATERIALOV IN RAZSUTEGA TOVORA:

Petra Peras
prometnica

T: +386 5 330 68 15
M: +386 31 782 800
petra@urdih.si

TimoCom: 195133

MEHANIČNA DELAVNICA:

Dejan Stevanovič
vodja delavnice in avtoparka

M: +386 41 978 157

dejan@urdih.si

Vanesa Komel
administracija

M: +386 41 776 994

vanesa@urdih.si

RAČUNOVODSTVO IN ADMINISTRACIJA:

T: +386 5 330 68 13
M: +386 41 320 533

Mateja Mažgon

mateja@urdih.si

+386 5 330 68 11

Anja Pagon

anja@urdih.si

Elis Cotič Pipan

elis@urdih.si

VODSTVO PODJETJA:

Branka Stevanovič Urdih
direktor

T: +386 5 330 68 04
branka@urdih.si

Branimir Urdih

prokurist

M: +386 31 643 123
branimir@urdih.si

volvo mercedes urdih  lr.png
 
Urdih ford kamion lr.png